Oferta Pracy – Doradca / Przedstawiciel Handlowy – branża rolnicza

Firma Bednar Agnieszka Bednarek – polski dystrybutor oraz rodzinna firma działająca kilkanaście lat na rynku polskim, w związku z dynamicznym rozwojem na terenie północno zachodniej Polski, poszukuje doradców / przedstawicieli terenowych na obszarze:
– województwa zachodniopomorskiego
– kujawsko pomorskiego
– wielkopolskiego
– pomorskiego
– lubuskiego

Obowiązki osoby zatrudnionej na w/w stanowisku:
– sprzedaż środków do produkcji rolnej /środków ochrony roślin, nawozów, kwalifikowanego materiału siewnego/
– realizacja planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy
– budowanie sieci nowych klientów oraz aktywna współpraca z obecnymi klientami firmy
– obsługa i wsparcie posprzedażowe klientów
– udzielanie klientom informacji na temat oferty handlowej, udzielanie pomocy merytorycznej w zakresie doradztwa rolniczego
– rozpoznawanie potrzeb klientów, propagowanie i wdrażanie innowacyjnych technologii
pielęgnacji upraw, projektowanie nowych rozwiązań uprawowych
– kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze oczekiwania:
– minimum 1-roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży rolnej
– preferowane wykształcenie kierunkowe
– znajomość zagadnień z zakresu produkcji rolnej
– samodzielność oraz systematyczność w działaniu
– wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów
– praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE
– prawa jazdy kat. B

Mile widziane:
– doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży rolnej
– znajomość lokalnego rynku rolniczego oraz środków do produkcji rolnej
– wykształcenie/zainteresowanie/wiedza z zakresu branży rolniczej

Oferujemy:
– stałe wynagrodzenie + prowizja adekwatna do wyników sprzedaży
– niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
– zatrudnienie w nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
– rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
– szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
-wsparcie w realizacji własnych pomysłów branżowych
– pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie dokumentów na maila ksiegowosc@bednar-walcz.pl